Telegram

5.6.2

4.6

61

Hızlı ve en önemlisi güvenli anlık messenger

19.9M

Bu uygulamayı oyla

Telegram; Viber, WhatsApp ve LINE gibi bütün kişilerinizle kolay bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Diğerleriyle en büyük farkı Telegram'ın size yüksek güvenlik ve gizlilik sunmasıdır.

Telegram'ın güvenlik seçeneği size diğer kullanıcılarla olan konuşmalarınızın tamamen şifrelendiği ve Telegram servis ya da mağazalarında kaydedilmediği özel sohbetler yaratma imkanı verir. Ayrıca 'kendini imha et' özelliğini aktif hale getirerek mesajlarınızın belirli zaman aralıklarında silinmesini sağlayabilirsiniz.

Bu gizlilik özelliklerini bir tarafa bırakırsak Telegram size diğer anlık mesajlaşma sistemlerinin sunduğu servisin aynısını sunar: grup mesajları, dosya paylaşımı, bildirimlerin kişiselleştirilmesi vb.

Telegram görünüşü dahil birçok benzerliği olan WhatsApp gibi bir anlık mesajlaşma aracıdır. Yine de ekstra güvenlik sunması çoğu insana çok çekici gelmektedir. Belli kişilerle konuşmalarınızın saklanmasını istemiyor musunuz? On saniyede bir kendini imha et özelliğini aktif hale getirin ve artık hazırsınız!
Gereksinimler

Android 2.2 veya üst sürümü gerektirir.

Uptodown X